Tālr: 63125527  | E-pasts: internatskola@tukums.lv

POPiela Lamiņos

27.02.2019 – Tukuma novada internātpamatskolā- Lamiņos notika ikgadējais pasākums, POPiela, kuru organizēja un lieliski novadīja skolotāja Inga Šūmane. Pasākums tika veidots un vērtēts līdzīgi pasaulē un Latvijā populārajam mūzikas šovam „X faktors”, tādēļ žūrijā tika aicinātas pasaulē zināmas slavenības – DJ Marshmello, Lady Gaga un Rag’n’Bone Man.
POPielā piedalījās 14 priekšnesumi. Populārā mūzikas grupa Bermudu Divstūris tika atdarināta 3 reizes – dziesmu „Šūpojam masas” atdarināja 3.klases skolēni, dziesmu „Ballplēsis” atdarināja 5.klase un dziesmu „Bimba” atdarināja nepārspējamās skolotājas Inga un Sanita kopā ar 5.klases zēniem. Vēl pasākumā uzstājās Dons un Ozols ar dziesmu „Salauzta sirds”(Arodklases), Mēs ar brāli kolosāli „Ej un dejo”(4.klase), Gacho Mesa „Vērtības” (Renārs Krieviņš), DzintarsČīča „Likteņlīnijas” (Edgars Akmeņķalns). Tika atdarināti arī ārzemju dziedātāji un grupas – Post Malone, Swae Lee „Sunflower”(6./7.klase), Meghan Trainor „Better When I´m Dancin”(5.klase), Klaas „Love Your Life”(Džuljeta Bitāne).
Trešo godalgoto vietu ieguva 6.klases skolnieks Edijs Puplaks, kurš atdarināja John Newman ar dziesmu „Love Me Again”. Otro vietu ieguva divas muzikālās apvienības – Musiqq ar dziesmu „Silta sirds”, kuri ieguva arī skatītāju simpātijas balvu, un mūsu pašu, tautā iemīļotais komponists Raimonds Pauls ar Krievijas estrādes dīvu Allu Pugačovu un dziesmu „Millijon alix roz”. Pirmo vietu ieguva 3.klases skolēnu enerģiskais priekšnesums – Alan Walker „The Spectre”.
Visi konkursa dalībnieki saņēma gardas balvas un pirmo trīs vietu ieguvēji kā papildbalvu ieguva ceļazīmu uz Tukuma skolas POPielas pasākumu, kurš notiks 8.martā.
Pēc pasākuma notika disenīte, tajā tika izspēlētas atrakcijas ar iespēju iegūt balviņas.

Atpakaļ