Tālr: 63125527  | E-pasts: internatskola@tukums.lv

Sport together, active forever

22.05-24.05.2019 – Tukuma novada internātpamatskolas audzēknis Madars Šteinbergs un sporta skolotājs Harijs Gulbis no 22. līdz 24. maijam Latvijas komandas sastāvā Spānijas pilsētā Tarregā piedalījās ES Erasmus+ finansētajā projekta “Sport together, active forever” boče spēles sacensībās un pieredzes apmaiņas seminārā.
Projekta dalībnieki ir Club Esportiu Alba (Tarrega, Spānija), Speciālais Sporta Centrs (Kuldīga, Latvija) un Down Plus Bucharest Association (Bucharet, Romania).
Boče ir bumbu ripināšanas sporta spēle, kurā galvenais uzdevums ir aizripināt bumbu tuvāk mērķa bumbiņai. Boče ir interesanta un aizraujoša spēle jebkura vecuma cilvēkiem.
Sacensībās Spānijā piedalījās 12 komandas. Pirmajā sacensību dienā savā starpā sacentās jauniešu komandas, bet otrajā dienā komandās spēlēja pa diviem treneriem un diviem sportistiem.
Sacensības norisinājās ar mērķi iegūt pieredzi boče spēlē un attīstīt sadarbības prasmes, tāpēc šoreiz uzvarētāji netika noskaidroti. Noslēgumā visi dalībnieki saņēma saldumus no sacensību organizētājiem.

Atpakaļ