Tālr: 63125527  | E-pasts: internatskola@tukums.lv

Konkurss “Dari – radi!“

06.02.2020 Tukuma Mākslas muzejā notika konkurss “Dari – radi!” 2. – 4. klašu skolēniem. Konkursā kopumā bija jāveic vienpadsmit dažādi uzdevumi – jāsaliek gleznas puzle, jāraksta domraksts, jāveido, jāzīmē, jāauž, jārada ilustrācija un vēl citi uzdevumi, ar kuriem bija jātiek galā skolas triju cilvēku komandai. Uzdevumi nebija viegli un katram no komandas bija iespēja kaut ko paveikt, lai nopelnītu punktus. Konkursā pavisam piedalījās 16 komandas no visām Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolām. Arī mūsu skolas komanda godam cīnījās un konkursā parādīja labus rezultātus. Mūsu skolu pārstāvēja: Kristofers Markovskis no 2.klases, Kalina Aleksandere no 3.klases un Daniels Indriksons no 4.klases. Konkursam komandu sagatavoja vizuālās mākslas skolotāja Egita Dumbre.

Atpakaļ