Tālr: 63125527  | E-pasts: internatskola@tukums.lv

Dīvaino tērpu diena Tukumā

30.10.2020 – Visu svēto dienas atzīmēšana oktobra beigās ir tradīcija, kura deviņdesmitajos gados ienākusi Latvijā no Rietumiem, bet precīzāk – no amerikāņu filmām un seriāliem. Lai arī ilgi esam pretojušies šim mūsu kultūrai nepierastajam jaunievedumam, tomēr katru gadu šie svētki pie mums tiek atzīmēti un kļuvuši populāri jauniešu vidū.

Arī mūsu skolas parlamenta jaunieši aicināja skolēnus un skolotājus 30.oktobrī skolā ierasties netradicionālos tērpos. Informātikas skolotājas Sarmītes vadībā tika sagatavota pasākuma afiša. Ar interesi tika gaidīts piektdienas rīts.

Un tad tikai sākās! Cik dažādas maskas un tērpi bija sagatavoti! Ļoti centusies bija 2.klase – visi skolēni bija maskās un dīvainos tērpos un pat klases telpas rotājums bija tematisks. Arī 9.klasē visi bija ieradušies maskās un neparastos tērpos, bet 7.a klases skolēni kopā ar klases audzinātāju maskas bija darinājuši paši. Ļoti centušies bija arī  visu “C” klašu skolēni un skolotājas – bērniem  lielu prieku un sajūsmu izraisīja skolotāju skaistie un arī mazliet “biedējošie” tērpi. Pasākums visiem ļoti patika un izskanēja ne viens vien ierosinājums – arī turpmāk rīkot līdzīgas jautrās vai krāsainās dienas, lai padarītu mūsu skolas ikdienu interesantāku. Liels paldies svētku organizatoriem, klašu audzinātājiem, skolotājiem un skolēniem par piedalīšanos!

Atpakaļ