“Radošā diena” Lamiņos – Ziemassvētkus gaidot

26.11.2020 – Straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētku laiks. Mūsu skolā kā tradīcija ir kļuvusi kopīga gatavošanās šiem svētkiem “Radošajā dienā”. Pašu gatavotām dekorācijām, dāvanām un apsveikumiem vienmēr ir lielāka vērtība.

Kaut arī valstī noteikto ierobežojumu dēļ vecāki nedrīkstēja ierasties skolā, kā tas bija citus gadus, un arī skolēni un skolotāji nedrīkstēja pulcēties kuplā skaitā, radošās darbnīcas ar čaklajiem rūķiem – skolotājiem Kārli, Diānu, Ingu, Violetu un Beatu notika!

Šogad atkal veidojām dažādus vainagus no dabas materiāliem, ļaujot vaļu iztēlei un fantāzijai. Gan uz galda liekami, gan pie durvīm karināmi, tie iepriecinās visus mājiniekus jau pirmajā Adventa svētdienā. Katrs skolēns un skolotājs varēja pagatavot arī interesantu dekoru ar sveci un apsveikumus ar Ziemassvētku tematiku. Radošajās darbnīcās skolēni darbojās ar aizrautību un prieku – tajos brīžos varēja ieraudzīt, cik interesantas ir viņu idejas, ar cik lielu gādību un mīlestību viņi runāja par to, ka iepriecinās sev tuvos ar dāvaniņām, cik liela ir viņu vēlme, lai vecāki ar viņiem lepotos!

Lai mums visiem svētku gaidīšanas laikā sirdī ienāk miers, mīlestība un svētku sajūta!

Atpakaļ