Ekskursija uz Rīgu

12.01.2022 Tukuma novada speciālās izglītības iestādes bērni devās ekskursijā uz Rīgu. Šo iespēju mums dāvāja firma FN Serviss.

Ekskursijā piedalījās pirmsskolas un sākumskolas skolēni.

Brauciena pirmā pietura bija Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, kur bērnus sagaidīja gide Kristīne.  Ar viņas palīdzību bērni guva plašākas zināšanas par dzīvnieku izskatu un dzīvesveidu ziemā. Zoodārzā tika pildīti dažādi uzdevumi pie interaktīvajiem stendiem, kā arī gides pavadībā varēja iepazīt un sajust dažādu dzīvnieku kažokus.

Kad dzīvnieku pasaule bija iepazīta, FN Servisa darbinieki uzaicināja turpināt piedzīvojumu, kurā bērniem mācīja par ugunsdrošību. Mācības bija aizraujošas, jo zināšanas tika gūtas spēļu veidā. Kad darbiņš bija padarīts, tad darbinieki bērnus pacienāja ar gardumiem.

Tālāk mūsu ceļš veda uz atpūtas un izklaides centru Bowlero, kur bērni spēlēja boulingu. Šī bija brīnišķīga iespēja daudziem to darīt pirmo reizi mūžā. Pirms došanās mājup, bērni iestiprinājās ar biedrības “Palīdzēsim viens otram” sarūpēto cienastu – picām un kolu.

Dienu tiešām varam saukt par izdevušos, emocijām un jaunām zināšanām bagātu. Liels paldies visiem, kuri ļāva šiem brīnišķīgajiem notikumiem īstenoties!

Atpakaļ