Tālr: 63125527  | E-pasts: internatskola@tukums.lv

Tukuma arodkursu ekskursija uz Saldu

03.10.2018 – Šī gada profesionālo kursu projekta dienu kopīgās tēmas “Latvijas pilsētas” ietvaros konditoru palīgu, mājkalpotāju un galdnieku palīgu profesionālo kursu audzēkņi no Tukuma 3.oktobrī devās uz Saldu, lai iepazītu šo pilsētu un gūtu papildus ieskatu izvēlētajās specialitātēs.

Vispirms apciemojām Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centru, kur mūs laipni sagaidīja ar nelielu stāstījumu par iestādes darbu un pilsētas kultūrvēsturiskajiem apskates objektiem.

Saldus pārtikas kombinātā audzēkņiem bija iespēja klātienē vērot konfekšu ”Gotiņa” un marmelāžu izgatavošanas procesu ražotnē. Atraktīva izvērtās vizīte SIA ”Saldus maiznieks” ar piedalīšanos maizītes cepšanas procesā un izzinošā ekskursijā.

Mājupceļā izmēģinājām Brocēnu Gaisa trašu zemāko posmu, jo lietus dēļ augstākie posmi bija slēgti. Kolektīvu saliedējošās aktivitātēs kopā ar audzinātājām Rasmu Biezbārdi un Gunu Misāni stundas aizritēja nemanot un diena noslēdzās ar patīkamām emocijām par vērtīgi pavadīto laiku kopā.

Atpakaļ