Leļļu teātra izrāde “Sapņu kuģis”

13.12.2018 – iniciatīvas “LATVIJAS SKOLAS SOMA” ietvaros Tukuma novada internātpamatskolā notika leļļu teātra izrāde 1. – 5. klasei “Sapņu kuģis”.
Izrādes mērķis bija netradicionālā veidā mācīt skolēniem apzināties Latvijas dabas daudzveidību un vērtību, kā arī dabas aizsardzības nozīmi. Stiprināt pārliecību par katra cilvēka pienākumu darīt labu Baltijas jūrai un Latvijas dabai.
Latvijas bagātība ir lielā dabas daudzveidība, skaistas ainavas, nepiesārņoti ūdeņi, maz pārveidoti meži, purvi un pļavas. Visi lepojamies ar savu Baltijas jūru, bet bieži vien, paši to nenojaušot, nodarām jūrai kaitējumu. Tā izrādē notika arī ar rūķu puisi Diļļuku.
Rūķu puisim, vārdā Diļļuks, ir daudz sapņu, bet pats kvēlākais sapnis saistās ar jūru. Diļļuks visu laiku cenšas būt blakus jūrai, bet, pats to nenojaušot, nepārtraukti nodara jūrai kaitējumu. Leļļu teātra izrāde lika skolēniem aizdomāties par saviem labajiem darbiem un iespēju, kā mēs katrs varam palīdzēt dabai. Un ja esam vēl mazi un daudz palīdzēt vēl nespējam, tad varam vismaz dabai nekaitēt un nedarīt pāri.

Direktores vietniece audzināšanas darbā Ilze Rasa

Atpakaļ

 

Padalies ar šo ziņu: