Pasaka par Sniedziņu

19.03.2019 – Tukuma novada internātpamatskolā Tukumā,  iniciatīvas “LATVIJAS SKOLAS SOMA” ietvaros  notika leļļu teātra izrāde  ”Pasaka par sniedziņu”.

Mēs visi ikdienā esam attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem un bez attiecībām nevaram pastāvēt.  Bet attiecībās bieži ir vērojams labestības trūkums. Lai cilvēks varētu būt labestīgs, ir nepieciešama arī labestīga vide. Nav noslēpums, ka savstarpējās attiecības prasa lielas pielāgošanās spējas un prasmi iziet uz kompromisiem, ja vēlamies, lai tās kļūtu spēcīgākas un izturētu laika pārbaudi.

Muzikālā leļļu izrāde “Pasaka par Sniedziņu” stāta par vientuļo Princesi, kura ļoti gaida sniedziņu. Karalis un Kalpotājs dara visu, taču veltīgi. Bērni pasaka priekšā – lai atnāktu sniedziņš, vajag mīļumu. Pilī mīļuma nav…

Tad Princese sadomā meklēt sniedziņu tālajā mežā. Lai gan tas ir tālu, Princese dodas turp. Sākas piedzīvojumi… Mazie un lielie skatītāji tiek iesaistīti izrādes darbībā.

Izrādē izmantotas 14 roku lelles – Briedis, Karalis, Kalpotājs, Princesīte, četri Rūķi, Trollis, Smiekliņš, Sniedziņš, trīs Sniegavīri.

Izrādes laikā gūtie iespaidi rosinās diskusijas un pārrunas audzināšanas stundās un citās pedagoģiskajās situācijās.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: