Koncerts “Lamiņu muižā” valsts 101.gadadienai

15.11.2019 – „Kas man ir Latvija?” Ar šādu nosaukumu “Lamiņu muižā” 15.novembrī izskanēja skolēnu koncerts par godu mūsu valsts gadadienai.

Svinīgais pasākums sākās ar direktores uzrunu un valsts himnu. Koncerta laikā dziesmās, dzejoļos, dejās un teatrāli mākslinieciskās interpretācijās tika parādīta dalībnieku patriotiskā pārliecība un piederība valstij, tas, ka Latvija esam mēs – katrs cilvēks, visa sabiedrība, mūsu mājas, mūsu daba – upes, ezeri un jūra, meži, pļavas, zvēri un putni. Lojalitātes apliecinājumu savai valstij varēja saredzēt un izjust katrā bērnu zīmējumā, kas bija izvietoti skolas telpās un svētku dekoros skolā un apkārtnē.

Skolēni savos priekšnesumos uzsvēra, ka Latvija ir mūsu ilgas, cerības, sāpes un bēdas, Latvija ir mūsu sapņi, mūsu pagātne un tagadne, un tikai mēs paši – katrs kā cilvēks un sabiedrība kopumā esam atbildīgi par to, kāda būs mūsu Latvijas nākotne, jo Latvija ir vieta, kur mēs dzīvojam, Latvija ir arī mūsu skola un kā cieņas apliecinājums tam  koncerta noslēgumā kopīgi tika dziedāta skolas himna.

Paldies visiem skolotājiem, audzinātājiem, skolēniem un skolas darbiniekiem par emocionālo un patriotisko svētku noskaņas radīšanu!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: