“POPIELA 2020” Lamiņu muižā

27.02.2020 -Jau nedēļas sākumā skolā varēja just saspringtu gaisotni…. Ik pēc mirkļa, kaut kur atskanēja: skolotāj, kad būs mēģinājums? Skolotāj, vai varu pamēģināt vēl vienu reizi?

Popiela, tas ir pasākums, kas liek visiem sarosīties, meklēt, kustēties, iztēloties, fantazēt, ieklausīties!

Ceturtdienā, 27. februārī, plkst. 13.00 viss sākās: bija ieradušās gan vietējās, gan ārzemju “popzvaigznes” ar saviem faniem. Šovu atklāja diezgan populārs četrinieks: Intars Tebūssula, Reinis Teirjānis, Markus Vira un Marats Gļeznotājs ar jauno singlu “Velkam tu ze klab”.

Visus vēroja un komentēja ļoti atraktīva žūrija: Margarita, Ozijs un Aija. Visgrūtākais darbs žūrijai bija novērtēt dalībnieku uzstāšanos, jo priekšnesumi bija tik dažādi: krāšņi, romantiski, izjusti, ritmiski aizrautīgi, smaidu un aplausu vētru izraisoši. Pasākumā piedalījās gan klašu kolektīvi, gan individuāli solo, gan sadarbības grupas. Mūs visus iepriecināja arī četri priekšnesumi no Tukuma: Dzeguzīte ”Sliktie bērni”, Ņuša “Mama”, māsas Rozes “Es atnācu uguntiņu” un Bermudu Divstūris “Šūpojam masas”. Mūzikas skaņu un gaismu iespaidā emocijas tiešām bija iešūpotas. Žūrija, iejutusies savos tēlos, pasākuma noslēgumā dalīja diplomus ar dažādām nominācijām. Priekšnesumu līmenis bija tik labs, ka vērtētās vietas dalīja divi kolektīvi:

3.vieta – 9.C kl. Žoržs Siksna “Mīļā” un 6.kl. Dziļi violets “Sprīdītis”

2.vieta – Andra Elza “Ledus sirds” un Oskars, Elants Post Malone “Goodbyes”

1.vieta – Džuljeta Sigala, Ella Eyre “Just Got Paid” un Uldis ar grupu Aparāts “Galdnieks”

Grand prix – Uldim Krūmiņam

Specbalva par skolas tēmu – 6.kl. “Fizikas skolotājs”

Skatītāju simpātija – 9.C kl. Mareks Višņevskis, Didzis Tomsons, Krista Vīnšteina – Žoržs Siksna “Mīļā”

Kopā mēs varam radīt pārsteigumus un prieku gan sev, gan citiem!

Atpakaļ