Skolēnu mācību uzņēmumi Rīgā

07.03.2020 – Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS pavasarī. Uz pasākumu bija pieteikušies vairāk kā 400 SMU no visas Latvijas, bet uz Rīgu tika uzaicināti tikai 270 mācību uzņēmumi. Uzaicināto vidū bija arī abi mūsu skolas mācību uzņēmumi “Dzenis”  un “Tukuma Rozītes”. Paldies puišiem Modrim Cibuļskim  un Denisam Poņavinam no mācību uzņēmuma  “Dzenis” un meitenēm Evai Ratniecei, Līgai Belertai un Agritai Bezdelīgai no mācību uzņēmuma “Tukuma Rozītes” par pacietību un izturību, veltot savu laiku sestdienā un visas dienas garumā tirgojot Rīgā mūsu skolas skolēnu saražoto produkciju. Paldies skolotājiem Jānim Feldmanim, Evai Upacerei, Rasmai Biezbārdei, Lindai Otto un Ilzei Rasai par skolēnu un produkcijas  sagatavošanu Latvijas mēroga pasākumam CITS BAZĀRS Rīgā.

Atpakaļ

 

Padalies ar šo ziņu: