Tālr: 63125527  | E-pasts: internatskola@tukums.lv

Latvijas Speciālās Olimpiādes sacensības apvienotajā futbolā meitenēm

24.09.2020 – Rīgā notika Latvijas Speciālās Olimpiādes sacensības apvienotajā futbolā meitenēm, kas norisinājās Eiropas meiteņu futbola nedēļas ietvaros. Sacensības bija paredzētas kā Baltijas valstu turnīrs, tomēr COVID19 krīze ieviesa savas korekcijas – nepiedalījās ne Igaunijas, ne Lietuvas komandas. Mūsu skolas meitenes Džuljeta Bitāne, Elizabete Podvinska, Lāsma Lidija Bērziņa, Renāte Bērtule, Madara Rasmuse, Eva Ratniece un partnere Santa Šaripo apakšgrupas spēlēs uzvarēja Antūžu skolas komandu ar 1:0 (vārtus iesita Lāsma Lidija) un cīnījās neizšķirti 0:0 ar Smiltenes komandu. Šajā spēlē traumā iedzīvojās Vija, kura nespēja turpināt turnīru. Mūsu komanda iekļuva augstākajā – 1.divīzijā, kur zaudēja gan Lielplatones, gan Upesgrīvas skolu komandām un izcīnīja 3.vietu Latvijā. Paldies skolotājiem un dalībniecēm! Apsveicam dalībniekus ar iegūto godalgoto vietu!

Atpakaļ