Sporta spēles “Mēs varam”

8.- 9.09.2018 – Valmierā jau 11. reizi norisinājās Starptautiskās sporta spēles dalībniekiem ar īpašām vajadzībām “Mēs varam”. Spēlēs piedalījās bērni un jaunieši no Latvijas speciālajām skolām un institūcijām kā arī komanda no Igaunijas.
Sporta spēļu mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām vidū, attīstīt sporta svētku tradīciju piekopšanu un palīdzēt integrēt viņus sabiedrībā, veicinot bērnu un jauniešu komunikācijas prasmes. Tāpat sacensības tiek organizētas, lai rastu iespēju bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot sportiskās prasmes un
fizisko sagatavotību.

No mūsu skolas startēja Daniels Bitāns, Deivids Fjodorovs, Rinalds Kļava un Renārs Krieviņš.

Sporta spēlēs dalībnieki sacentās vairākās disciplīnās – dažādu distanču skriešanā, tāllēkšanā no vietas un ar ieskrējienu, bumbiņas mešanā, basketbola precizitātes metienos, futbola soda sitienos, stafetēs un “Boccia” spēlē.

Pēc sportiskajām aktivitātēm, 8. septembra vakarā, “Mēs varam” dalībnieki Valmieras Kultūras centrā atpūtās grupas „Ballīšu orķestris″ spēlētajā ballē.

Spēļu noslēgumā dalībnieki tika apbalvoti ar kausiem un medaļām.

Atpakaļ