Mākslas darbu konkurss “Pasaule ap Tevi”

27.05.2021 – No 24.maija līdz 31.jūnijam Tumes Kultūras namā apskatāma Tukuma, Engures un Jaunpils novadu izglītības iestāžu skolēnu mākslas darbu izstāde “Pasaule ap Tevi”. Izstādē piedalās 8 skolas: Tukuma 2.vidusskola, Tumes pamatskola, Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Irlavas pamatskola, Tukuma novada speciālās izglītības iestāde, Lapmežciema pamatskola, Engures Mūzikas un mākslas skola, Jaunpils vidusskola.

Tukuma novada speciālās izglītības iestādes skolēni un skolotāji ir strādājuši ļoti ražīgi, jo no 53 iesniegtajiem darbiem 34 ir mūsu skolas skolēnu darbi.

Veidojot darbus šobrīd tik sarežģītā un saspringtā laikā visi bērni atbilstoši tēmai ir darījuši maksimāli iespējamo – tā uzskata žūrijas komisija. Tāpēc arī visi izstādes – konkursa dalībnieki saņēmuši Atzinību un nelielu dāvaniņu no Tukuma novada Izglītības pārvaldes.

Īpašs PALDIES visiem skolotājiem, kuri palīdzēja bērniem sagatavot darbiņus konkursam: Ingai Noreikai, Gunai Misānei, Violetai Feodorovai, Beatai Riekstiņai un Andim Jakobsonam.

Lai nezūd radošums un prieks darboties arī turpmāk!

Atpakaļ