2021.gada 9.klašu absolventu un kursantu izlaidums

08.06.2021 – Izlaidums. Jūnijs ir īpašs ne tikai ar reibinošo ceriņu un jasmīnu smaržu, putnu dziesmu skaņām, bet arī ar to, ka tas mūsu skolā atnes smeldzīgu un reizē labi padarīta darba sajūtu, jo ir pienācis izlaiduma laiks –  jaunu izvēļu un izaicinājumu laiks skolas absolventiem.

Ziedu un smaržu virpulī ieskauti pašā vasaras pilnbriedā 8.jūnijā skolas zālē uz izlaidumu pulcējās 9.klases absolventi. Pēc tam savu izglītības dokumentu saņēma arodklašu skolēni. Šogad Tukuma novada speciālās izglītības iestādes 9.klasi absolvēja 17 skolēni, bet arodklasēs profesiju divu gadu laikā ir ieguvuši 18 kursanti – seši no viņiem – mājturības kursā, 8 – ēdināšanas pakalpojumu kursā un 3 kokizstrādājumu izgatavošanas kursā.

Ar sirsnīgiem ceļa vārdiem skolas beidzējus lielajā dzīvē pavadīja skolas direktore Silva Freimane un klašu audzinātāji.

Ir noslēdzies ļoti īpašs, daudzveidīgs un radošs posms katra absolventa dzīvē. Pienācis laiks izvēlēties savu ceļu dzīvē un doties tālāk! Ar centību un gribasspēku var panākt ļoti daudz. Lai katra diena atnāk ar jaunām cerībām, jaunām zināšanām un atklāsmēm!

Atpakaļ