Starptautiskās sporta spēles “Mēs varam” Valmierā

11.09.2021 Valmierā jau 14.reizi norisinājās Starptautiskās sporta spēles dalībniekiem ar īpašām vajadzībām “Mēs varam”. Šogad sacensības notika atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā.

Sporta spēļu mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām vidū, attīstīt sporta svētku tradīciju piekopšanu un palīdzēt integrēt viņus sabiedrībā, veicinot bērnu un jauniešu komunikācijas prasmes. Tāpat sacensības tiek organizētas, lai rastu iespēju bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot sportiskās prasmes un fizisko sagatavotību.

No mūsu skolas startēja Daniels Osis, Reinis Legzdiņš, Elants Pidze un Aivis Štrodahs. Sportisti sacentās šādās disciplīnās – 60m un 800m skrējienos, tāllēkšanā, futbola sitienos pa vārtiem, basketbola metienos, pildbumbas mešanā, smilšu maisiņu mešanā mērķī, 4x60m pretstafetē un “Boccia” spēlē.

Visi sportisti tika apbalvoti ar medaļām, kausiem un sponsoru sarūpētajām balvām. Liels paldies trenerim Harijam Gulbim par ieguldīto enerģiju sportistu sagatavošanā!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: