Miķeļdiena “Zem sēnes” pirmsskolā

29.09.2021 Ir pienācis krāsām un dabas veltēm bagātākais gadalaiks RUDENS. Gatavojoties ražas svētkiem, “odziņu” grupu bērni kopā ar savām ģimenēm devās pastaigā uz mežu. Ko mežā ieraudzīja, satika, sataustīja un līdzi paņēma, varam vērot foto izstādē. No meža veltēm ģimenēs kopīgi ar bērniem tika pagatavotas kompozīcijas – tās izdaiļo skolas pagalmu un sētu.

Svētku rīts mūsmājās – Vārtu ielā 3, iesākās ar lielu rosību. Katra grupiņa sagatavoja produktus svētku mielastam- Zaķskābeņu zupai, kuru vārījām laukā uz ugunskura. Bērni mizoja un grieza kartupeļus, burkānus, bet pats atbildīgākais uzdevums bija saplucināt zaķskābenes. Neiztika bez putraimiem, sāls un pipariem!

Kad zupa kopīgiem spēkiem un enerģiju bija izvārīta, visi pasākuma dalībnieki sapulcējās, lai noskatītos teātra izrādi ,,Zem sēnītes,,. Galvenie aktieri – gan pieaugušie, gan bērni, izmantojot dažāda lieluma lietussargus, kopīgi parādīja, kāpēc zem sēnes pietika vietas visiem draugiem! Pēc izrādes tieši bērni izteica pareizo spriedumu – sēne pēc lietus bija izaugusi. Svētku turpinājumā gājām jautrās rotaļās, pagaršojām meža ogas un pusdienās baudījām pašu vārīto gardo Zaķskābeņu zupu. Tik notikumiem un pārsteigumiem bagāti bija ražas svētki! Liels paldies bērniem, vecākiem, darbiniekiem un visiem atbalstītājiem par pozitīvām emocijām un kopības sajūtu!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: