Pateicība mūsu skolas sponsoriem – visiem Ziemassvētku rūķiem!

20.-21.12.2021 Tukuma novada speciālās izglītības iestādē Ziemassvētki ir īpašs gaidīšanas un brīnumu, vēlmju un cerību īstenošanas laiks. Ziemassvētki ir arī dāvināšanas laiks un tā vien šķiet, ka tieši Ziemassvētkos ikkatrs dāvināšanas prieku izjūt daudzreiz lielāku kā jebkurā citā mēnesī. Ziemassvētki nav tikai brīvdienas, daudziem no mums tie ir svarīgākie svētki visā gadā. Tas ir laiks, lai atcerētos, laiks, lai dalītos ar labo savā sirdī, tas ir laiks, kad caur dāvanām un vārdiem var pateikt un parādīt citiem to, ko pret viņiem jūtam. Tas ir laiks, kad piepildās mūsu vēlēšanās. Tas ir laiks, kad izrādīt rūpes un mīlestību pret tiem, kuri mums rūp visvairāk. Savu sirds siltumu un dāsnumu šogad ar mūsu skolas bērniem ir dalījuši īpaši cilvēki…. Visas Tukuma novada speciālās izglītības iestādes pedagogu, bērnu un viņu vecāku vārdā Paldies par lielajām, siltajām drēbju un apavu “Ziemassvētku pārsteigumu” pakām sakām SIA “JGT Solutio” vadītājam ALEKSANDRAM GUTKOVAM un firmas pārstāvjiem – LĪGAI GUTKOVAI, AIVIM JĀKOBSONAM, SANITAI JĀKOBSONEI. Dāvanu sarūpēšanā mīļu, siltu un lielu PALDIES sakām arī pārējiem rūķiem – Sindijai Mihailovai ar ģimeni, Lindai Legzdiņai ar ģimeni, Aivai Šmēlai, Mārai Zeipiņai, Kristīnei Freimanei, Aivai Grīnbergai, Janai Berezovskai, Brinai Leskavniecei, Elīnai Šteinbergai, Elizabetei Lagzdiņai, Aivai Altenburgai, Valentīnai Gudkovai, Ģertrūdai Kovaļevskai, Ilzei Lubgānei, Mārim Jočikam, Oskaram Lapsam, Aigaram Lorencam, Sigitai Mauriņai, Kirai Skorodumovai, Agitai Banderei Kviesei, Agijai Freimanei, Ainim Adminim.

Mīļš, jauks un prieka pilns PALDIES par muzikālo sveicienu arī mūsu “Smaidu darbnīcas rūķim” – GUNTAI MENĢELEI. Ar dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts!” Ziemassvētku rūķis “atnesa” mums Ziemassvētku noskaņu, priecīgu prātu, omulīgu noskaņojumu un cerību, ticību visam labajam nākamajā gadā.

Mīļu, saldu PALDIES sakām fonda “Haleva dienests” direktorei, “Jaunās paaudzes” mācītājai DZINTRAI IVANČIKAI par sarūpētajām 210 Ziemasvētku saldumu paciņām, mandarīniem visiem mūsu skolas audzēkņiem gan skolā Raudas ielā 6 un “Lamiņu muižā”, Lamiņos, gan bērnudārzā Vārtu ielā 3.

Mēs esam no sirds pateicīgi labajiem cilvēkiem, kuri ir palīdzējuši piepildīt mūsu skolas bērnu sapni par Ziemassvētku brīnumu! Mazs smaids, uzmundrinošs vārds, mazliet mīlestības no kāda tuvumā esoša, maza dāvaniņa un laba novēlējumi nākošajam gadam – lūk, tas veido priecīgus Ziemassvētkus! Ir klusa nakts, pār mums spīd zvaigznes un mums tiek dāvāta svētīga dāvanas – ticība, cerība un mīlestība. Lai Jums svētīgi Ziemassvētki!

Lai svētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem!

Ar mīļumu sirdī un dāsnumu dvēselē – skolas direktore Silva Freimane

Atpakaļ