Lēni nāca, drīz aizgāja tie bagāti Ziemassvētki

30.12.2021 Jau ar decembra pirmajām dienām skolā sākās Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Ziemassvētki ir gada gaidītākie un skaistākie svētki. Neskatoties uz to, ka vakaros agri paliek tumšs, šie svētki tik un tā cilvēku sirdīs un prātos ir paši gaišākie. Pateicoties Ziemassvētku laikam, visa apkārtne kļūst pasakaini skaista – tiek izgaismoti logi, izrotātas eglītes, sapostas klašu telpas – tas ļauj ar visām maņām sajust svētku atmosfēru un visiem atmiņā paliek tieši darbīgā un īpašā šo svētku gaidīšanas gaisotne.

Ziemassvētku rosība tradicionāli skolā sākas ar adventes vainagu un puzuru gatavošanu, eglītes rotāšanu, piparkūku cepšanu, skolas un klašu rotāšanu. Skolas telpas kļūst pasakaini skaistas visās skolas ēkās – gan Raudas ielas, gan Lamiņu muižas, gan Vārtu ielas mājās. Par to liels paldies visiem skolotājiem, skolēniem un skolas darbiniekiem!

Kad visi svētku noskaņas radīšanas darbi bija paveikti, skolēni gatavojās pirmā mācību pusgada noslēgumam un ziemas prieku baudīšanai brīvlaikā – pēdējā skolas dienā vēl tika svinētas klašu eglītes un saņemtas liecības. Svētkus sev mēs radām paši un šeit vietā ir teiciens – svētki ir tur, kur esam mēs. Pēdējā skolas diena tika pavadīta jautri – ar priekšnesumiem, kopīgu muzicēšanu, pašu un sponsoru sarūpētu gardumu baudīšanu, rotaļām un dziedāšanu.

Lai visiem gaiši svētki un priecīga atgriešanās skolā!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: