Skolēnu īstermiņa apmaiņas mobilitāte Rumānijā

14.02.2022 No 5.februāra līdz 13.februārim Tukuma novada speciālās izglītības skolēni Līvija Mašina, Tomass Kozulis, Lāsma Lidija Bērziņa un Roberts Šteinbergs, kā arī skolotājas Aiva Leitāne un Linda Šaripo, piedalījās Erasmus+ projekta “Break Down The Barriers” skolēnu īstermiņa apmaiņas mobilitātē Rumānijā.

Mobilitātē piedalījās 45 skolēni un skolotāji no Latvijas, Rumānijas, Portugāles, Turcijas, Horvātijas un Čehijas.

Mobilitātes galvenais mērķis bija iepazīties ar auduma apgleznošanas iespējām un tradīcijām dažādās valstīs un praktiski izmēģināt apgleznot audumu.

Mūsu skolēni piedalījās dažādās  aktivitātēs un darbnīcās. Tika izveidots skolēnu darbu digitālais katalogs. Ekskursiju laikā apmeklējām Vēstures un arheoloģijas muzeju Konstantā, Parlamenta pili un Sajūtu muzeju Bukarestē, kā arī iepazinām tuvāko apkārtni un pludmali mūsu viesnīcas tuvumā.

Mobilitātes laikā iepazinām projekta partnerus, saplānojām turpmākās skolēnu mobilitātes, pārrunājām partneru pienākumus un uzdevumus mobilitāšu laikā. Iepazīstinājām savus partnerus arī ar mūsu skolas mācību darba organizāciju.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: