Vizuālās mākslas darbu izstāde “Kaķi”

09.05.2022 No 9. maija Jaunmoku pils izstāžu zālēs ir apskatāma Tukuma novada izglītības iestāžu 1. klašu skolēnu vizuālās mākslas darbu izstāde “Kaķi”. Darbus ir iesnieguši 79 jaunie mākslinieki no Tukuma novada skolām. Skatītāju vērtēšanai ir nodoti 82 darbiņi un  tie šobrīd ir apskatāmi Jaunmoku pils Meža muzeja ekspozīcijā. Arī mūsu skolas pirmklasnieki skolotāju Andras Mežnieces  un Ingas Noreikas mudināti zīmēja savus minkas. Kiras Rjasenskas, Darijas Didžus, Alena Kristiana Jonāna, Aivitas Oses, Reiņa Boldiņa, Ramonas Kristīnes Mednes un Pētera Ričarda Indriksona darbiņi tika iesniegti konkursam. Muzejā darbus izvērtēs neatkarīga žūrija, kā arī Muzeju nakts 2022 ietvaros, tie tiks nodoti apmeklētāju vērtējumam – kurš kaķis ir pats saulainākais, kurš smaidīgākais vai mīlīgākais. Darbiņi Jaunmoku pilī ir apskatāmi līdz 18. maijam, kad notiks jauno mākslinieku godināšana. Paldies mūsu skolas jaunajiem māksliniekiem par uzdrīkstēšanos un skolotājām par atbalstu.