Konkurss “Kad beigušās mācību stundas”

11.05.2022. Noslēdzies konkurss interešu izglītības pulciņiem informācijas tehnoloģiju jomā. Žūrijas komisijas vērtēšanai tika iesniegti 26 darbi no septiņām Tukuma novada skolām. Dalībnieki, apgūstot speciālās tehniskās zināšanas informācijas tehnoloģiju jomā, radoši strādājot ar dažādām attēlu apstrādes programmām, veidoja video vai animācijas darbus.

Konkursā piedalījās arī mūsu skolas datorpulciņa dalībnieki Niks Sovāns ar darbu “Manas brīvdienas Londonā” un Vineta Zvirgzdiņa ar darbu “Mans brīvais laiks”. Abi konkursa dalībnieki ieguva augstāko vērtējumu – Atzinību.

Paldies skolotājai Sarmītei Balodei par atbalstu un palīdzību, lai mūsu skolas skolēni varētu sasniegt tik labus rezultātus.

Izveidoto video var noskatīties skolas Mājas lapas Video galerijā!

Padalies ar šo ziņu: