Mātes dienai veltīts koncerts Lamiņu muižā

13.05.2022. Šajā piektdienā izskanēja Mātes dienai veltītais koncerts, kurā pēc ļoti ilga pārtraukuma baudījām arī mūsu skolēnu vecāku klātbūtni.

Paldies, ka vienmēr esi blakus un mīli, māci, sarāj, iedrošini, aizstāvi, uzklausi un smaidi! Vairāk nekā stundu garā koncerta priekšnesumos bija iekodēti šie pateicības un mīlestības vārdi. Arī mūsu skolas direktora vietniece mācību darbā Liene Staško, atklājot koncertu, teica sirsnīgus vārdus par to cik ļoti visiem mums – gan lieliem, gan maziem ir nepieciešams sirds siltums un tuvs cilvēks ar kuru dalīties gan priekos gan bēdās. Dzejoļi, tautasdziesmas, instrumentu spēle, solo, dueti un teatrāli improvizētas dziesmas un dejas – to visu centāmies ietilpināt koncertam atvēlētajā laikā. Paldies visiem audzinātājiem un skolotājiem, kas ļoti dažādā veidā atbalstīja koncerta tapšanu un palīdzēja arī pasākuma laikā.  Paldies skolotājiem Violetai, Ingai, Beatai, Dinai un Kārlim par skolas noformējumu. Paldies skolotājām Inesei Bērziņai, Sandrai Svarānei un Inesei Daugatei par koncerta priekšnesumu sagatavošanu un vadīšanu.

Atpakaļ