Futbola treniņu nometne Staicelē

20.06.2022. No 2022. gada 13. līdz 18. jūnijam Aivis Štrodahs, Tomass Kozulis, Uldis Krūmiņš un sporta skolotājs Harijs Gulbis Staicelē, Latvijas Futbola federācijas mācību un treniņu centrā piedalījās Latvijas Speciālās Olimpiādes un Latvijas Futbola Federācijas kopīgi organizētajā sporta un atpūtas nometnē “7 bruņurupuči”. Nometnes mērķis bija iesaistīt skolēnus dažādās fiziskās aktivitātēs un futbola treniņu procesā, lai uzlabotu viņu fiziskās spējas un futbola spēles prasmes. Nometnes laikā tika izveidota LSO komanda dalībai Special Olympic Gothia cup futbola turnīram jūlijā Gēteborgā, Zviedrijā. Visi mūsu skolas skolēni  tika iekļauti Latvijas komandas sastāvā. Latvijas Speciālās Olimpiādes  komandas treneris Zviedrijas turnīrā būs mūsu skolas sporta skolotājs Harijs Gulbis. Lepojamies ar mūsu skolas skolēniem un skolotāju!