Starptautiskās sporta spēles “Mēs varam”

10.09.2022. Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā jau 15. reizi norisinājās Starptautiskās sporta spēles dalībniekiem ar īpašām vajadzībām “Mēs varam”.

Sporta spēļu mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām vidū, attīstīt sporta svētku tradīciju piekopšanu un palīdzēt integrēt viņus sabiedrībā, veicinot bērnu un jauniešu komunikācijas prasmes. Tāpat sacensības tiek organizētas, lai rastu iespēju bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot sportiskās prasmes un fizisko sagatavotību.

Mūsu skolu pārstāvēja Aivis Štrodahs, Kevins Eglītis, Andis Dāvids un Elvis Burkevičs.

Sportisti sacentās šādās disciplīnās – 60m un 800m skrējienos, tāllēkšanā, futbola sitienos pa vārtiem, basketbola metienos, pildbumbas mešanā, smilšu maisiņu mešanā mērķī- kornholā, 4x60m pretstafetē un “Boccia” spēlē.

Andis izcīnīja 1. vietu 60m skrējienā un tāllēkšanā, Aivis 3 vietu 800m,  boccia spēlē un ptetstafetē  mūsu komandai  3. vieta.

Sacensību diena noslēdzās ar sportistu apbalvošanu un atpūtas vakaru Valmieras Kultūras centrā.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: