LSO finālsacensības futbolā

15.09.2022. Tukumā piedalījāmies LSO finālsacensībās futbolā. Mūsu skolas futbolisti Uldis Krūmiņš,  Atvars Klāvs, Raitis Klāvs, Endijs Višņevskis, Aivis Štrodahs, Roberts Šteinbergs, Markuss Zvejnieks, Maksims Poņavins, Tomass Kozulis un Dzintars Hauberts apakšgrupas spēlēs uzvarēja Gaismas pamatskolas komandu 3:0 (2 vārtus iesita Tomass, 1 – Markuss), Limbažu novada speciālās pamatskolas komandu 4:0 (3 vārtus iesita Tomass, 1 – Markuss) un 3:1 (vārtus iesita Tomass, Atvars un Raitis), Upesgrīvas pamatskolas komandu, spēlēja neizšķirti 0:0 ar Pamūšas skolas komandu, iekļūstot finālā. Spēlē par 1. vietu ar 1:0 ( vārtu guvums Tomasam) uzvarējām Sveķu skolas komandu. Līdz ar to mūsu skolas futbolisti kļuva par 2022. gada Latvijas Speciālās Olimpiādes uzvarētājiem, izcīnot zelta medaļas un kausu. Lepojamies ar mūsu skolas sportistiem!

Padalies ar šo ziņu: