Mūsu skolēni Erasmus+ projektā “Communicate, Share and Learn” Slovākijā

03.10.2022. No 25.septembra līdz 1.oktobrim mūsu skolas skolēni Angelika Joniņa, Vineta Zvirgzdiņa, Madara Rasmuse un Līga Belerta piedalījās Erasmus+ projekta “Communicate, Share and Learn” skolēnu īstermiņa apmaiņas mobilitātē Slovākijā, kuras laikā skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās spēlēs, terapiju nodarbībās, aktivitātēs, izglītojošās ekskursijās un sadarboties ar skolēniem no Slovākijas, Turcijas un Grieķijas. Skolēnus atbalstīja skolotājas Aiva Leitāne, Linda Šaripo, Līva Rasa-Arele un Linda Lazdiņa-Čebikina. Skolotāju uzdevums bija arī vadīt nodarbības un aktivitātes skolēniem. Šoreiz izvēlējāmies matemātikas spēles Quizizz platformā. Esam iepazinuši speciālās izglītības iestādes darba organizāciju Slovākijā un apguvuši jaunas spēles un terapijas. Skolēniem tas bija neaizmirstams piedzīvojums.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: