Latvijas karogs Lāčplēša dienā

11.11.2022. Lāčplēša dienā Tukuma lietišķās mākslas studijā  “Durbe” atklāja izstādi “Silti Latvijai”. Lāčplēša dienas atceres pasākumam un Latvijas dzimšanas dienai par godu, izstādē apskatāmi austie Latvijas valsts karogi, darināti no smalkas vilnas ķemmdzijas.

Lepojamies, ka šo karogu darinātāju vidū ir mūsu skolas mājturības un tehnoloģiju skolotāja Eva Upacere. Skolotāja lietišķās mākslas studijā darbojas jau sen un ir uzaudusi arī savu tautas tērpu. Ir noausti Zemgales un Irlavas brunči, Zemgales un Grenču jostas un seģenes. Viens no unikālākajiem Latviešu tautas kultūras mantojumiem ir tautastērpi, kas katrā novadā un pat pagastā ir atšķirīgi. Lepojamies ar mūsu skolotāju, kura saglabā šo kultūras mantojumu un māca to darīt arī skolēniem.

Padalies ar šo ziņu: