2023.gada kalendāra “Lebendige Gutshöfe gestern und heute Muižas vakar un šodien” prezentācija

17.12.2022. Ventspils Vācu kultūras biedrība ar Vācijas Iekšlietu ministrijas BMI atbalstu 2022.gadā realizēja projektu “Kalender 2023. Lebendige Gutshöfe gestern und heute Muižas vakar un šodien” un kalendārā sniedza nelielu informāciju par 12 kungu namiem un pilīm Tukuma novadā. Šajā kalendārā iekļuva arī mūsu skola ar izglītības programmas īstenošanas vietu -“Lamiņu muižu”, Lamiņi, kura atrodas Pūres pagastā Tukuma novadā, jo skola atrodas muižas telpās, kas šobrīd ir kultūras mantojums. Līdz ar to mēs skolēnos ieaudzinām cieņu pret kultūras mantojumu kā vērtību.

2022.gada 17.decembrī Durbes pilī tika rīkota 2023. gada kalendāra “Lebendigs Gutshöfe gestern und heute Muižas vakar un šodien” prezentācija un svinīgā kalendāra pasniegšana. Mūsu skolai tika uzdāvināti 50 kalendāri, kurus saņēma skolas direktore Silva Freimane un Liene Staško – direktores vietniece mācību darbā izglītības programmu īstenošanas vietā “Lamiņu muiža”, Lamiņi. Pasākumu ar skaistām vācu dziesmām kuplināja Ventspils Vācu kultūras biedrības ansamblis “Windau”.

Atpakaļ