Skolēnu mācību uzņēmums “Lamīnī” tirdziņā “CITS BAZĀRS PAVASARĪ 2023” Rīgā

04.03.2023. Rīgā, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums CITS BAZĀRS PAVASARĪ 2023.

2022./2023. mācību gadā “Junior Achievement Latvia” ir reģistrējušies vairāk nekā 1500 SMU. Junior Achievement Latvia žūrija uz šo pasākumu uzaicināja 270 mācību uzņēmumus, tai skaitā, arī mūsu skolas mācību uzņēmumu “Lamīnī”, kuru izveidoja mūsu skolas 8. klases  skolēni – Sanija Jesūna, Stefānija Zonenberga, Diāna Krasovska un Markuss Indriksons. Mūsu skolēni ražo un pārdod aksesuārus un lietas mājai no koka (matu gumijas, vilnas piespraudes, virtuves dēlīšus, sviesta nazīšus un telefona statīvus).

Paldies skolēniem par pacietību un izturību, visas dienas garumā tirgojot Rīgā savu saražoto produkciju.  Paldies klases audzinātājai un sociālo zinību skolotājai Sanitai Mockus par atbalstu un skolēnu  sagatavošanu Latvijas mēroga pasākumam CITS BAZĀRS Rīgā. Paldies kokapstrādes pulciņa skolotājam Kārlim Šeiniņam par palīdzību un atbalstu koka izstrādājumu izgatavošanā.

Novēlam veiksmīgu tirgošanos un atsaucīgus pircējus arī nākamajos tirdziņos Tukumā un Kandavā!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: