Erasmus+ projekta mobilitāte

05.03.- 11.03.2023. Tukuma novada speciālās izglītības iestāde uzņēma Erasmus+ projekta “BREAK DOWN THE BARRIERS” dalībniekus – 19 skolēnus un 10 skolotājus no Portugāles, Turcijas, Rumānijas, Čehijas un Horvātijas. Skolēni veidoja prezentācijas par savu skolu, par savas valsts tradīcijām, kultūru un ievērojamākajiem cilvēkiem. Paldies skolotājām Sarmītei Balodei un Inesei Bērziņai, kā arī visiem skolēniem, kuri iepriecināja viesus ar skaisto koncertu. Skolotāji piedalījās digitālo spēļu veidošanā LearningApps, Kahoot, Quizizz un Wordwall platformās. Mūsu skolēni aktīvi piedalījās prezentācijās, spēlēs un aktivitātēs. Esam iepazinuši citu Eiropas valstu kultūru un tradīcijas, kā arī ar labiem rezultātiem piedalījušies digitālajās spēlēs. Pirmdien skolotājas Linda Šaripo un Sandra Šteinblūma vadīja aktivitātes skolēniem, lai viņi viens otru iepazītu labāk, bet pēcpusdienā devāmies “Foto medībās” meklējot ievērojamākos apskates objektus Tukumā. Projekta koordinatore Aiva Leitāne iepazīstināja skolotājus ar izveidoto e-grāmatu, kurā izmantoti skolēnu zīmējumi, lai ilustrētu pasakas, kuras tika prezentētas mobilitātē Horvātijā. Mūsu viesiem ļoti patika Sarmītes Balodes un Ineses Bērziņas vadītā tautas deju nodarbība un skolotāju Lindas Šaripo un Sandras Šteinblūmas vadītā mākslas nodarbība. Trešdien apmeklējām Jaunmoku pili un Pūres šokolādes muzeju, bet ceturtdien iepazīstinājām ar Rīgu. Visas nedēļas garumā skolēni publicēja ierakstus un veica dažādus uzdevumus uz mobilitātes vajadzībām izveidotās Padlet sienas. Skolēnu apmaiņas mobilitāti noslēdzām ar kopīgu boulinga spēli un vakariņām kafejnīcā “Smukausis”. Paldies visiem mūsu skolas skolēniem – Līgai Belertai, Angelikai Joniņai, Vinetai Zvirgzdiņai, Nikam Sovānam, Kristeram Lambertam un Aleksandram Kaļinkam, kuri aktīvi iesaistījās visās aktivitātēs un saņēma sertifikātus par dalību mobilitātē.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: