Programmas “Latvijas skolas soma” koncerts “Pauls. Ziedonis. Es tev savu dvēseli…”

03.05.2023. Mūsu novadniekam, izcilajam dzejniekam Imantam Ziedonim dzimšanas diena ir 3. maijā. Godinot dzejnieku, mūsu skolas skolēniem abās izglītības programmu īstenošanas vietās programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja piedalīties koncertprogrammā “Pauls. Ziedonis. Es Tev savu dvēseli”. Koncertā satikās labi zināmas vai sen aizmirstas Raimonda Paula melodijas ar Imanta Ziedoņa dzeju.

Klausoties aktiera, tenora Jura Jopes un pianista Anatolija Livča duetā, kur savijas balss un klavieru pavadījums, bija iespējams sadzirdēt vissīkākās skaņas nianses un izbaudīt katru izdziedāto vārdu un izskanējušo noti. Skolēni bija sajūsmā par virtuozo klavierspēli un izcilo dziedājumu, par iespēju dziedāt līdz un pašiem sajusties kā koncerta dalībniekiem.

Paldies māksliniekiem par mīlestības un optimisma pilno koncertu!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: