Tukuma novada izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde – konkurss “Nospiedumi”

19.05.2023. Tumes Kultūras namā līdz 8.jūnijam ir iespēja apskatīt Tukuma novada izglītības iestāžu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstādes-konkursa “Nospiedumi” dalībnieku darbus. Konkursam tika iesniegti 112 darbi no 13 Tukuma novada skolām, tajā skaitā no Tukuma, Kandavas un Engures mākslas skolām. Konkursā piedalījās arī mūsu skolas skolēni un izstādē var apskatīt 27 darbus. Mūsu skolēnu darbi ir ļoti skaisti, radoši un interesanti – to atzinusi arī žūrija, jo 22 darbiem ir piešķirts augstākais novērtējums – Atzinība. Paldies skolēniem par radošumu un ieguldīto darbu! Paldies skolotājām Ingai Noreikai, Beatai Riekstiņai, Ilzei Rasai, Lienei Norniecei un Violetai Feodorovai par atbalstu un padomu !

Padalies ar šo ziņu: