Latvijas NBS Štāba orķestra ansambļa koncerts skolā

24.05.2023. Šodien mūsu skolā gan Tukumā, gan Lamiņu muižā viesojās Latvijas NBS Štāba orķestra ansamblis ar koncertu “Latvijas armija tautai”. Nacionālo bruņoto spēku Štāba orķestris ir viena no redzamākajām Latvijas armijas vienībām. Sabiedrībā tā visbiežāk asociējas ar valstij nozīmīgiem svētkiem un pasākumiem. Orķestra darbība apvieno sevī vairākas funkcijas – ceremonijas, parādes, koncertus, kameransambļu koncertus un defilē programmu demonstrējumus. Tas ir guvis lielu klausītāju atzinību Latvijā un ārvalstīs.  Arī koncerta klausītāji mūsu skolā ar sajūsmu un aplausiem pavadīja gandrīz katru muzikālo priekšnesumu. Orķestra dalībnieki  visus klātesošos  iepriecināja ne tikai ar savu spilgto un atraktīvo dziesmu izpildījumu, bet arī ar interesanto stāstījumu, konkursa jautājumiem un uzdevumiem. Koncerta gaitā mūziķi stāstīja par savu sapņu un ieceru piepildījumu dzīvē un aicināja skolēnus sapņot, ticēt un rīkoties.

Ansambļa dalībnieku jautrais un enerģiskais koncerts sniedza visiem klausītājiem tikai pozitīvas emocijas, smaidu, labestību un dzīvesprieku. Paldies par to!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: