LSO sacensības “Jautrie starti”

02.11.2023. Rimi Olimpiskajā sporta centrā notika LSO sacensības “Jautrie starti” dalībniekiem līdz 12 g. vecumam. Mūsu skolu pārstāvēja Aivita Ose, Diāna Vazdiķe, Ģirts Vazdiķis, Kevins Birzītis, Dāvis Ķeniņš, Mārtiņš Štrodahs, Krišs Daniels Bilavs, Deivids Didžus, Kristiāns Bite, Lauris Terliņš,  Alens Kristians Jonāns. Sportistiem bija jāveic dažādi veiklības uzdevumi 10 stacijās – līkloču skrējiens, basketbola dribls, boccia, atspoles skrējiens, lēcieni tālumā no vietas, futbola sitieni vārtos, torņa celšana, florbola bumbiņas vadīšana, žonglēšana ar tenisa bumbiņu, lentes tīšana. Mūsu skolas komanda divpadsmit skolu konkurencē izcīnīja 2. vietu. Individuāli C līmeņa grupā Dāvis izcīnīja 1. vietu, zēnu grupā Kristiāns – 2. vietu, starp meitenēm Aivita – 4. vietu.

Padalies ar šo ziņu: