LSO finālsacensības florbolā

23.11.2023. Tukuma novada Irlavas sporta namā notika LSO finālsacensības florbolā, kurās mūsu skolas komanda – Raitis Klāvs, Atvars Klāvs, Atis Štālmanis, Aivis Štrodahs, Tomass Kozulis, Kārlis Indriksons, Reinis Legzdiņš un Maksims Poņavins priekšsacīkstēs uzvarēja Viduskurzemes skolas komandu 4:1 (divus vārtus iesita Raitis, pa vieniem – Tomass un Atvars), Upesgrīvas skolu 5:1 ( pa diviem vārtu guvumiem Raitim un Tomasam, vieni vārti Reinim), Lielplatones skolu 3:1 ( divus vārtus iesita Tomass, vienus – Raitis), bet zaudēja Sveķu skolas florbolistiem. Mūsu komanda cīnījās par 3. vietu ar Dzelzavas skolas komandu. Spēle pamatlaikā noslēdzās neizšķirti 4:4 (divus vārtus iesita Raitis, pa vieniem – Tomass un Atvars). Pēcspēles metienu sērijā mūsējie bija pārāki ar 3:2 un izcīnīja bronzas medaļas.

Padalies ar šo ziņu: