Mūsu skolas mācību uzņēmumi “Lamīnī” un “DreamJam” tirdziņā “Cits Bazārs” Rīgā

02.12.2023. Tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) organizētais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) vērienīgākais pasākums “Cits Bazārs” ziemā, kurā ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja 800 skolēni no visas Latvijas. Šajā pasākumā piedalījās arī mūsu skolēni no 8. un 9. klases – Stefānija Zonenberga, Diāna Krasovska, Raivo Vecvagars ( SMU Lamīnī) un Daniels Osis, Elizabete Podvinska, Andra Mašina (SMU DreamJam).

Atrast sev noderīgas preces piedāvāja 270 skolēnu mācību uzņēmumi, kas sevi pierādījuši kā labākos vairāk nekā 400 komandu konkurencē. Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja ne vien apskatīt, bet arī iegādāties jauniešu radītās preces. Mūsu skolēni pircējiem piedāvāja iegādāties koka izstrādājumus virtuvei un dažāda veida ābolu ievārījumus, sīrupus un sēkliņu kraukšķus.

Šis pasākums ir arī konkurss, kurā tiek vērtēti mācību uzņēmumi dažādās biznesa potenciāla kategorijās. Žūrijā piedalās 36 dažādu nozaru speciālisti. Mūsu skolas uzņēmums “DreamJam” tika nominēts kā iespējamais uzvarētājs kategorijā ” Ilgtspējīgs SMU produkts”.

Pasākumu vadīja un skolēnus ar savu atraktivitāti izklaidēja šovmenis Kozmens.

Šī bija gara un iespaidiem bagāta diena, kurā mūsu skolas skolēnus atbalstīja un palīdzēja tai sagatavoties skolotājas Beata Riekstiņa un Sanita Mockus. Paldies arī kokapstrādes pulciņa skolotājam Kārlim Šeiniņam un Stefānijas Zonenbergas tētim par atbalstu koka izstrādājumu izgatavošanā.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: