TREŠĀ PROJEKTU DIENA TUKUMĀ

17.01.2024. Skolēniem bija iespēja piedalīties projektu dienā, kuru organizēja dabaszinību, vēstures un mūzikas skolotāju sadarbības grupa.

Andras Mežnieces vadītajā darbnīcā skolēni piedalījās sarunā  par tēmu „ Es plašajā pasaulē” un atbildēja uz viktorīnas jautājumiem. Sākumskolas skolēni darbojās ar puzlēm, lai saliktu dzīvnieku attēlus, bet pamatskolas skolēni  spēlēja spēli „ Atmini vārdu.”

Vēstures darbnīcā, kuru vadīja Velta Jastrebova, skolēni iepazinās ar Latvijas vēsturi kartēs un atpazina vēsturiskos notikumus, saliekot puzli. Pēc tam sekoja iepazīšanās ar vecvārdiem. Skolēni atpazina attēlus un nosauca tur redzamo ar mūsdienās lietojamo nosaukumu, tad iepazina attēlu vēsturiskos nosaukumus. Nodarbība izvērtās radoša un atraktīva. Skolēni bija priecīgi par paveikto un iegūtajām jaunajām zināšanām.

Latviešu danču un rotaļu nodarbībā skolotājas Sarmīte Balode un Inese Bērziņa kopā ar skolēniem atkārtoja zināmās un iemācījās arī kādu nezināmu rotaļu un deju no bagātā latviešu danču pūra.

Ģeogrāfijas darbnīcas mērķis 8. un 9.klases skolēniem bija iepazīt valstis un to galvaspilsētas Baltijas jūras piekrastē. Skolēni atzīmēja šo valstu atrašanās vietas kartē un atzīmēja galvaspilsētas, kā arī veica dažādus uzdevumus, arī digitālus skolas e-mācību vidē Moodle un Quizizz platformā. 7.klases skolēni noskaidroja, kas ir kontinenti un okeāni un, kur tie atrodas pasaules kartē, veicot uzdevumus kartē un spēlējot LearningApps spēli. Jaunāko klašu skolēni iepazinās ar Latvijas kontūrkarti. Skolēni strādāja gan patstāvīgi, gan pārī, vecākās klases prezentēja pāra darbu. Paldies skolotājai Dairai Štrausai par sagatavotajiem uzdevumiem.

Skolotājas Lidijas Indersones vadītajā darbnīcā skolēni uzzināja visu par atkritumu šķirošanu, pārrunājot aktuālu informāciju un spēlējot spēli.

Interesantus faktus par cilvēku bija iespējams uzzināt skolotājas Aijas Anmanes darbnīcā, kurā skolēni ieguva jaunu informāciju spēlējot Kahoot spēli.

Paldies visiem par ieguldīto darbu un radīto prieku!

Padalies ar šo ziņu: