Mūsu sportisti florbola sacensībās Igaunijā

06. – 07. 02.2024. Latvijas Speciālās Olimpiādes 15 gadīgo zēnu florbola komanda Igaunijā, Kēriku (Kääriku) piedalījās Igaunijas Speciālās Olimpiādes florbola turnīrā (SO Estonia floorball tournament). Latvijas komandas sastāvā spēlēja arī mūsu skolas skolēni Daniels Bitāns, Atvars Klāvs un Artis Pone, bet komandas treneris bija sporta skolotājs Harijs Gulbis.

Turnīrā kopumā piedalījās 18 komandas trijās vecuma grupās (līdz 15 g. v., 16 – 21 g. v. un vecāki par 22 gadiem).

06.02. mūsējie piedalījās divizionēšanas spēlēs, ar rezultātu 3:0 uzvarot Urvaste kool komandu (visus vārtus iesita Atvars) un ar 4:0 Tallina Tondi kool komandu (2 vārti Atvaram). Pēc divizionēšanas rezultātiem nokļuvām spēcīgākajā – A divīzijā.

Pirmajā A divīzijas spēlē ar 8:0 uzvarējām Urvaste kool florbolistus (4 vārtu guvumi Atvaram, 2 – Artim).

Pēcpusdienā notika zvaigžņu spēle starp Igaunijas Speciālās Olimpiādes treneru un šo sacensību dalībnieku izlasēm, kurā no Latvijas komandas piedalījās vārtsargs Daniels Bitāns.

Vakarā visas turnīru komandas uzstājās ar mājās sagatavotu priekšnesumu. Mūsu komandas priekšnesums – deja ar florbola spēles elementiem, kā pavadījumu izmantojot tautas dziesmu “Es izjāju prūšu zemi”. Priekšnesumu izveidoja un zēnus tam sagatavoja Liepājas Līvupes pamatskolas -attīstības centra skolotāja Inta Kirkopa.

07.02. izšķirošajā spēlē par 1. vietu ar rezultātu 15:0 uzvarējām Tallina Tondi kool komandu (5 vārtus iesita Atvars, 2 – Artis).

Latvijas Speciālās Olimpiādes komanda turnīrā izcīnīja 1. vietu un  zelta medaļas.

Par mūsu komandas labāko spēlētāju atzina Atvaru, kurš balvā saņēma kausu.

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: