Zīmējumu konkursa “Mans apsveikums Eiropas Savienībai” noslēgums

24.05.2024. Tukuma bibliotēkā notika Eiropas dienai veltītā skolēnu zīmējumu konkursa “Mans apsveikums Eiropas Savienībai” noslēguma pasākums. Skolēnu iesniegtos darbus vērtēja nopietna žūrija: Ilze Cērpiņa, Linda  Strujevica un Kristīne Belte. Konkursam tika iesniegti 10 mūsu skolas vizuālās mākslas pulciņa dalībnieku individuālie darbi un 4. klases kolektīvais darbs. Mūsu jauno mākslinieku darbi tika novērtēti sekojoši:

I. vieta Kaļinai Aleksanderei

II. vieta Vinetai Zvirgzdiņai

Veicināšanas balva: Lāsmai Strodei

Visi konkursa dalībnieki saņēma diplomus un dāvaniņas. Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem! Paldies vizuālās mākslas skolotājai Zintai Puriņai par atbalstu un bērniem par radošumu!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: