Izlaidums Tukumā

13.06.2024. Izlaidums – viens no skaistākajiem notikumiem skolas dzīvē. Šie svētki ir kā pietura, kurā apstājies absolvents padomā par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā.  Šogad izlaidums ir īpašs ar to, ka tas ir pirmais izlaidums, kopš skolai dots nosaukums – pamatskola “Spārni”. Un kā savā uzrunā absolventiem teica direktore Silva Freimane: šodien ir īpaša diena – ne tikai jums, mūsu dārgie skolēni, bet arī mūsu skolai, kura pirmo reizi nes vārdu “Spārni”. Un kāds gan skaistāks simbols varētu būt piemērotāks, lai raksturotu šo mirkli? Spārni ir simbols brīvībai, spēkam un iespējām. Tie sniedz mums spēju pacelties virs ikdienas rūpēm, tie dod mums drosmi un ticību, ka mēs varam sasniegt savus sapņus. Spārni ir mūsu cerību un sapņu simbols.

Šogad Tukumā skolu absolvē 10 devīto klašu skolēni un 4 arodklašu audzēkņi.  Sirsnīgus ceļa vārdus absolventiem veltīja audzinātāji Gunta Neilande, Jānis Feldmanis un Rasma Biezbārde. Absolventus sveica arī pirmā audzinātāja Egita Dumbre.

Sirsnības pilnus pateicības vārdus un dziesmas vecākiem, skolai, audzinātājām un  skolotājiem veltīja  absolventi un dāvināja skolai gleznu.

Tad fotografēšanās, vēl mirklis kopā  un lidojam piepildīt sapņus!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: