Visskaistākais ceļš – mūsu Latvijai 100

02.11.2018 – Tukuma novada internātpamatskolā  baudījām  brīnišķīgu koncertprogrammu: “Visskaistākais ceļš – mūsu Latvijai 100”, kas tikusi izveidota projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros un ir mākslinieku dāvana Latvijas simtgadei. Šajā koncertā dzirdējām dažādu komponistu  solodziesmas  balsij un klavierēm.  Dziesmas savijās ar muzikoloģes Karinas Bērziņas aizraujošajiem stāstiem par mūziku, operdziedāšanu un mākslinieku personīgi pieredzētiem notikumiem mūzikas dzīvē.

Programma bija paredzēta  jebkura vecuma skolēniem, kā arī pieaugušajiem klausītājiem. Bērniem ļoti patika sniegtais koncerts. Lielu sajūsmu radīja profesora Venta Zilberta virtuozā klavierspēle, operdziedātājas Evitas Pehlakas skanīgā balss un izpildījums dažādās valodās: itāļu, franču,vācu valodā, ko daudzi bērni dzirdēja pirmo reizi, kā arī dziedātājas izcilā aktiermāksla.

Koncerta noslēgumā visi kopā ar māksliniekiem nodziedājām  Imanta Kalniņa dziesmu: „Fināla dziesmā” no kino filmas „Sprīdītis”
Liels paldies māksliniekiem par unikālo iespēju izzināt un baudīt operas mākslu mūsu skolā un par patiesi sirsnīgo, pozitīvo enerģijas lādiņu, ko visi sajutām!

Atpakaļ
Padalies ar šo ziņu: